Nowelizacja prawa budowlanego – prace w sejmie.

Marcin Koperski        14 stycznia 2015        Komentarze (0)

Już dzisiaj pomiędzy 13:00 a 13:45 (według ustalonego harmonogramu) posłowie będą pracować nad sprawozdaniem Komisji o rządowym projekcie zmiany ustawy – Prawo budowlane oraz niektórych innych ustaw.

Przewidziano między innymi 5 minutowe wystąpienia w imieniu klubów i kół poselskich.

Lekko napięty grafik dzisiejszego dnia niestety nie pozwoli mi śledzić prac posłów na bieżąco (obrady na żywo można śledzić tutaj). Mam jednak nadzieję, że w najbliższych dniach uda mi się zapoznać z przebiegiem posiedzenia i będę mógł napisać co postanowili posłowie.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/procesbudowlanyblog.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcina Koperskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcina Koperskiego z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem marcin.koperski@kancelariakoperski.com.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: